neděle 17. května 2009

Klidný večer

to zase jednou nebyl. I když původně měl být, nicméně z představy večera stráveného u počítače a následně spánkem, který má daleko k slastnému hltání hodin v bezvědomí jsem opravdu nadšená nebyla. Takže když přišla sms od Žabky "Kedul jsi dneska v Plzni?", vyskočila jsem nejmíň na úroveň garniže. Měla jsem nutkání jí odepsat něco jako "No jasne, kde bych mela bejt?" jenže pak mi došlo, že to, že jsem v sobotu večer doma je vlastně dost výjimečný... Tak jsem střízlivě odepsala pouze: "Ano, ty take? :) " A už to bylo. Vidina večera, kterej je sice klidnej, ale dost nezáživnej a rozhodně není šance, že by se něco semlelo, se rozplynula jako dým z vodnice. Hurá!
Do města jsem dorazila k deváté hodině večerní, setkala se s Žabkou. Samozřejmě jsme musely všechno náležitě probrat, takže jsme si šly ještě na hodinku sednout do Kamenný k touaregu. No Pepa z nás asi musel mít radost, byly jsme jedinými hosty. Nebejt nás, mohl to klidně zabalit a jít domů... No co...
Pak jsem říkala, že bychom to měly jít zapít, že mam žízeň na pivo. Nejdřív jsem složitě vymejšlela kam půjdem, ale rozřešení bylo tak snadný, až sem se musela smát - Hifáč přece! :D Žabka mě varovala, že jí bude stačit jedno pivo na celej večer - já jsem jí to teda nevěřila (ale byla to pravda).
V Hifáči seděl Bill obložen slečnami jak sendvič :D Nechaly jsme si natočit 11° Gambrinus a šly si sednout vedle a poslechnout nějaký drnkálisty, co se tam snažili o blues či co.
Když dohráli, tak jsme s Žabkou opět začaly něco řešit, ale najednou k nám přišel kluk a spustil něco jako: "Hello girls! We are four german guys and we are here only for one day in Pilsen, so we want to drink a beer of course and we want to know some true czech girls... So, do you want to sit with us and talk with us?"Chvíli jsme se na sebe s Žabkou dívaly, ale pak jsme se zvedly a šly. A rozhodně nelituju :D byl to dost zajímavej pokec...

Rico and Rainer

Naučila jsem se třeba, co je taková "Question for free" - get question, give true answer and after the question is answered, everything is deleted... Intresting :) Ptal se mě, proč jsme si k nim přisedly, když se nás zeptal, jestli chceme. Chvíli jsem nad tím uvažovala, ptala jsem se i Žabky... Ale jediná pravdivá odpověď byla asi: "Why not?" Tak jsem to začali s Rainerem pitvat, že vlastně existujou dvě sorty lidí, jedna, která si řekne - proč bych to měl dělat? a druhá si řekne - proč ne, kurňa? It is an expirience, an opportunity a že oba patříme do tý druhý XD


Nicméně povedla se skvělá funny story večera. Some czech guy came to us with little box. When he opened it we saw a grass. He said sth like: "It is not the highest level, but it could be smoked..." and he emptied the box on a table. German guys looked very glad. But suddenly Rainer said: "But... I don't have papers.. Rico, do you have some papers?" In this moment me and Žabka start to laugh, nearly rolling on the floor.


"Hey guys, now you can watching the grass how it grows..." a Žabka si přisadila: "Yeah, smells good, doesn't it?" Byly jsme mrtvý smíchy, ale Rainer s Rikem taky. Koupili si trávu, ale neměli papírky XD OMG... Nakonec je teda někde vysomrovali...


Povyměňovali jsme si mailový adresy a Rainer vyhrožoval, že jestli mu nepošlu ty fotky, tak bude jezdit každej víkend do Plzně, v sobotu večer si sedne do hifáče a bude čekat jestli nepřijdu XD Pak jseme zamířily na noční spoj číslo 3. Jenže cestou jsme potkaly skupinku velmi podnapilých chlípných mužů. Žabka mi řekla, že mě domů samotnou nepustí a abych jela s ní přespat k Mlokovi. Tak jsem to volala domů (odvaha v mym stavu). Pak přijelo eNko. Nastoupily jsme v domnění, že je to 100%ně N3. Jenže když se za námi zavřely dveře a bus se rozjel, tak jsme zjistily, že N3 jede za náma. "Kurňa, do čeho jsme to nastoupily?!" A zase výtlem. Nějaká paní už tam nesnesla dál naší nejistotu, tak nám laskavě sdělila, že tohle je taky N3, že jezdí dvě za sebou. Pak jsme přijely k Mlokovi, ten z nás byl děsně nadšenej, ale řikal "no co mam s váma dělat" na to, že jsme místo jedný přijely dvě. Roztopil vodnici a udělal nám nějakou specialitku - sušený švestky zabalený ve slanině osmažený na pánvi... Hmmm... Já už jsem pila jen vodu a snažila se přerušit šňůru mých záchvatů smíchu... Přesně v půl 4 začali řvát ptáci. Mlok to prorokoval XD Usínali jsme možná někdy kolem 4.
No pařba skvělá, ale ty rána... Nějak jsme se v půl 9 vzbudili (ne, že bych nějak moc spala...) a s Žabkou odešly na tramvaj.
Rozhodně se toho semlelo dost a za klidný večery neměnim! :D

2 komentáře:

  1. Pěkný příběh... Večery jako tenhle stojí za to žít...

    OdpovědětVymazat
  2. Jééé to byl večer pokaždý když mám chuť jít někam zablbnout si na něj vzpomenu...díky díky Plzeňskému pivu :-D

    OdpovědětVymazat